S těžkým srdcem, ale zároveň i úlevou oznamuji svůj odchod z MFantasy. S těžkým srdcem kvůli těm rokům práce, s úlevou kvůli tomu, že jsem poslední dobou necítil žádnou motivaci ani podporu, která by mě měla držet v pozici šéfredaktora.

Těch šest let uteklo jako voda a my jsme za posledních pár měsíců dokončili mnoho změn. Mnoho jich ještě naopak musí přijít. A jedním z těch nejvýznamnějších je v současnosti i má…říkejme tomu rezignace.

Pro chod MFantasy to je jistě pozitivní změna, šest let u kormidla unaví kdekoho a změna je život. Jako svého nástupce jsem vybral Hawka, kterému tímto děkuji za několik let práce na webu i magazínu.

Když jsem MFantasy před šesti lety zakládal, nečekal jsem, že to vydrží tak dlouho. Přesto, výjma posledního půlroku, bylo MFantasy zhruba dva roky značně pasivní a je nutné dokončit ještě mnoho změn.

Na MFantasy zůstávám nadále jako administrátor, Aldovi teď vypomůžu při zahájení projektu Scifizin, o kterém jste možná již četli tady na webu.

Chtěl bych poděkovat všem, se kterými jsem měl možnost spolupracovat v redakci od jejího vzniku v roce 2004. Děkuji bandě nadšenců z Rakovníka, tou dobou na gymnáziu, že mi v začátcích vydatně pomáhali. Děkuji Akobovi, že hned po jejich odchodu zase pomáhal s mnoha věcmi on. A díky patří také Aldovi (dříve používal jinou přezdívku 🙂 ), že mi několik let dělal zástupce a pomáhal se vším, s čím to jen šlo.

Bylo mi ctí.

Ave MF

Miroslav Kaleta

(Epic Arborius)