Omlouváme se za výpadek serveru způsobený při násilném přebírání moci. Boje na barikádách byly ukončeny 7. den po výročí založení MFantasy a začíná 7. rok našeho fungování. Revoluce zvítězila. (Řečeno česky, MFantasy změnilo vedení.)

Demokracii nečekejte, tyranii střídá tyranie. A nebojte, král nezemřel, nechali jsme našeho hodného Epica odejít do exilu, odkud se už teď připravuje na svůj triumfální návrat a popíjí to, čemu tam u nich říkají pivo ;-).

Určitě Vás zajímá, co nového chystáme. Za každý rok jsme si pro Vás nyní připravili jednu novinku. Dovolte mi tedy, abych Vás provedl naší tajnou revoluční zbrojnicí. Prosím, vypněte své videokamery a fotoaparáty.

  1. Nejdříve ze všeho chceme upevnit naši novou redakci a přerozdělit funkce, jak se to po revoluci obvykle dělává. Vznikne efektivnější systém redakce.
  2. Právě startujeme novou čtenářskou povídku známou jako Ruka osudu.
  3. Více povídek, pravidelněji a od nynějška s ilustracemi. Celkově více článků.
  4. Literární soutěž a oživený workshop, kde získáte mimo jiné rady, jak uspět v soutěžích.
  5. Nová rubrika, která Vás bude bavit parodiemi, vtipy a drby toho nejhoršího ražení, všechno samozřejmě z prostředí fantasy.
  6. Soutěže o knihy. Ve spolupráci s českými nakladateli Vám chceme zprostředkovat tento jedinečný způsob, jak „snadno“ přijít k dobrému čtivu.
  7. Nové galerie s tvorbou našich ilustrátorů.

Ostatní tajné zbraně zatím nejsou přístupné veřejnosti, ale tato krátká prohlídka Vám snad stačila. Nebo ne? Máte nápad na další zlepšení? Nebojte se napsat do fóra, komentářů, nebo klidně na email.

Velitel revolučních jednotek,

Ondřej Hawk Páleník