Přeji Vám veselé Vánoce s MFantasy, hodně skvělých knih pod stromečkem a spoustu ještě lepšího počtení tady, na webu. Letos jsme si pro Vás připravili malé vánoční překvapení ve formě lehce poupravených koled, které už byly tak nudné! Ve fantasy kabátě Vás určitě potěší víc. Máme nachystané tři, ale jestli chcete také přispět a dřímá ve Vás básník, klidně nám pošlete nějakou vlastní na e-mail redakce.
Pro pobavení přikládám i video, které mě k tomuto počinu lehce inspirovalo.

A teď už první ze slibovaných koled. Doufám, že si doma zazpíváte. 🙂


Nesem vám povídky

Nesem vám povídky, poslouchejte,
z onlineové dílny, pozor dejte.
Čtěte je klidně v autě i v dílně,
nezývejte.

K povídkám recenze knižní přišly
i hry a hudba se nám tu tak sešly,
všechno čtenáři, všechno chválili,
všechno čtenáři, všechno chválili,
radost měli.

Všichni už veřejně vytrubují,
fantasy film nový ohlašují;
že jest natočen, špatně přeložen,
že jest natočen, špatně přeložen,
oznamují.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

One Response

Leave a Reply