Byl jsem překvapen tím, že nám zatím nedorazily žádné povídky. Počítal jsem s tím, že náš web bude zaplaven povídkami a budeme pro vás vybírat ty nejlepší. A protože sám literárně tvořím (brzy mi vyjde povídka Slzy bohů v jednom z dílů JFK; malá reklama), usoudil jsem společně se svými kolegy, že s nedostatkem příběhů na našem/vašem webu je nutno něco udělat. Takže jsme se rozhodli vytvořit projekt s názvem Další příběhy E.F., o kterém se jsem se rozepsal v následujících bodech: 
  • Počátkem prázdnin se na našem webu http://jfk-fans.ic.cz/ objeví několik profilů (patrně čtyři) různých agentů, z nichž vy, návštěvníci našeho/vašeho webu, na základě hlasování vyšlete jednoho do akce.
  • Ke každému agentovi patří jeden svět a jedno dobrodružství, o kterých nebudete mít ponětí, takže se budete rozhodovat jenom na základě profilu hrdiny, jak jsem již zmínil výše.
  • Každého z těchto hrdinů, světů a dobrodružství vytvořil jeden z autorů, který pro vás bude psát příběh, pakliže si vyberete jeho postavu. Je nutno zmínit, že příběh se bude odvíjet na základě čtenářského hlasování. Vše bude tedy ve vašich rukou.
  • Budeme se snažit, aby chystané příběhy pokryly celé období prázdnin, ale nezaručujeme, že by se chystané nemohlo protáhnout až do září. Doufáme, že tento projekt ukojí váš hlad po dalším Kovářovi, který, tuším, vyjde až po prázdninách, což je, jak jistě uznáte, strašně dlouhá doba.

Už jen zbývá dodat, že tento projekt vzniká za podpory týmu JFK, který nás v tomto podpoří všemi deseti. Mnohem, mnohem více se o něm dozvíte od šéfredaktora Marca na letním Festivalu Fantazie v Chotěboři, kde se také bude číst ukázka z první části, která vyjde na našem webu v den slavnostního zahájení Festivalu Fantazie – to jest 27.6.2008. Všichni jste k hlasování o vývoji příběhu srdečně zváni.
   
 
   
Martin Stručovský
Zástupce šéfredaktora JFK fans