DozorCon

Druhé oficiální setkání fanoušků Hlídek se uskuteční letos na Festivalu fantazie ve dnech 2.–3. července pod organizátorskou taktovkou serveru Děti-noci.cz a World of Patrols. A v čem se náš con liší od akcí podobného typu?

Především v tom, že DozorCon není žádné večerní setkání v hospodě. Jsme plnohodnotný dvoudenní urban fantasy con s vlastním programem, zahrnujícím přednášky, promítání a besedy.

Díky patronátu již léty ověřeného Festivalu fantazie si nemusíte dělat starosti s ubytováním ani stravováním. Vše se dá zařídit jen pár kliknutími v elektronické přihlášce a navíc to vyjde velmi lacino s porovnáním s ostatními akcemi, kde jste nuceni přespávat v drahých ubytovnách.

A na co se můžete těšit? Pořadatelé vás pobaví množstvím zajímavých tématických přednášek ze světa Hlídek, budete mít možnost shlédnout Noční i Denní hlídku na velkém plátně, dozvíte se něco o stejnojmenných PC hrách s ukázkami hraní, můžete se zapojit do naší kolektivní RPG hry, na jejíž pravidla právě pracujeme, či zasoutěžit o hodnotné ceny.

To a mnohem více je DozorCon 2008, tak se přijďte pobavit do Chotěboře! Pro více informací navštivte oficiální stránky akce na adrese http://dozorcon.deti-noci.cz. Nastínění programu bude již brzy!

DozorCon

Komentáře

komentářů

About The Author

Leave a Reply