Jde o projekt, jenž má za úkol mapovat veškeré informace, které proběhly/proběhnou na internetu o JFK (recenze, rozhovory, články…) a kontrolovat dění za i před oponou, podávat vám čtenářům nejžhavější, nejnovější aktuality. V budoucnu se na stránkách budou vyskytovat recenze, rozhovory a články připravené námi, speciálně pro tento web. samozřejmě i mnohem více! Teprve jsme začali, proto z počátku nečekejte žádné zázraky ;-), každopádně už nyní se stránky rychle a jistě zaplňují! Po třech měsících usilovné práce můžete i vy shlédnout naše úsilí.

 
 
Proč JFK Fans?
 

Agent JFK už funguje bezmála více než dva roky, za tu dobu se vylíhlo na svět přesně 13 dílů. Vyřádilo se na něm na šest autorů, jak špičky české fantastiky Jiří W. Procházka, Miroslav Žamboch, Ondřej Neff tak i rodící se hvězdy Tomáš Němec, Petr Schink, Jan Hlávka a to není rozhodně konec, ba teprve začátek.

John Francis Kovář, pro přátelé JFK, toho už něco zažil, podíval se do mnoha světů, podobných i zcela odlišných od toho našeho. S Vikingy se podíval do Ameriky, setkal se s stvořitelem Golema, po Praze se procházel několikrát, ještě jako Československou, budoucně zamrzlou, obléhanou hliněnými bojovníky, obrostlou houbami. Létal vzducholodí, stal se hrdinou magického westernu, byl v blázinci, byl pokousán překrásnou upírkou, setkal se s synem božím – Kristem, byl poslán do vyhnanství, octl se v přemodernizované budoucnosti kde zuří válka s mimozemšťany, potkal hodně přátel i nepřátel a mnohokrát unikl smrti jen o vlásek. Prostě náš JFK.

Od prvního dílu po třináctý vyšlo na internetu hodně recenzí, chválících i naopak kritizujících, ale hlavní věc: vyšly. A na našem webu budou všechny zaznamenány, respektive monitorovány.

Prostě zde, na JFK Fans, budou mapovány veškeré informace, které proběhly/proběhnou na internetu o JFK (recenze, rozhovory, články…). Později v budoucnu se zde budou i vyskytovat recenze, rozhovory i články připravené námi, speciálně pro tento web. Myslím že je na co se těšit!

 
Co nabízí?
 
JFK Fans
– Fanoušci si svůj svět zaslouží!
+Nejnovější informace ze světa agenta JFK. I mimo něj 😉

+Rozhovory s autory, ilustrátory a ostatními co stojí v pozadí.

+Mapování informací o JFK které proběhli internetem (recenze, rozhovory, články…)

+Mapovány "činy" autorů JFK …

+ankety, odčítání času do dalšího dílu, tématické diskuze, hry a další…

 
 
To vše a mnohem více na JFK Fans!
 
 
S pozdravem
Šéfredaktor JFK Fans
                                    Marc

                            Marek Opluštil