Rytíř

Provozovatel hry Zdeněk Pletka komentoval situaci online her v čechách slovy: snažíme se uspět v konkurenci zahraničních online her, které se derou na český internet a tak neustále zlepšujeme hru po všech stránkách. Chystáme se dát dohromady společenství všech českých online her, abychom dokázali lépe vzdorovat zahraniční konkurenci.

 

Skřet

Na otázku, jak se nová grafika a hudba líbí hráčům Zdeněk odpovědel: ohlasy jsou velice pozitivní, hráči nás doslova nutí k tomu, abychom na úvodní stránku postupně namalovali všechny herní rasy. Zatím máme jen rytíře a skřeta, ale postupně přibudou Elf, Trpaslík, Mág a všechny zbylé rasy Dark Elfa. Vždy dáme hráčům anketu, ve které si odhlasují, na které rase se bude pracovat.

Titulní strana Dark Ekfa
 
Také chystáme ozvučit kompletně celou hru, hráč sešle blesk a ozve se hrom, nebo odešle vojsko a ozve se dupot odcházejících vojáků, a mnohé další. Tyto vylepšení chystáme koncem února spustit.
 
Hraní Dark Elfa je zdarma, hráč má možnost si zvolit jednu z jedenácti ras a zkusit štěstí na bojišti. Může zkusit registraci do klasické ligy, nebo zkusit rychlou akšní ligu, kde hráč dostává herní kola každých 15 minut, a to je pak fofr!

About The Author

Leave a Reply