Na serveru Psa, který si myslí, že ho nikdy nikdo neviděl, existuje planeta Sarden, kde se odehrávají příběhy nejenom smyšlené, ale častěji ty skutečné, ty, jichž se účastníte…

Sci-fi rubrika Neviditelného psa – Sarden, je totiž jediný opravdu zpravodajský web o dění v české, slovenské a vůbec světové fantastice – denně nové zprávy, recenze, životopisy, drby, pozvánky, reportáže, povídky, …

Za sedm let své existence patří k nejstarším informačním webům o fantastice v České republice, o čemž výmluvně svědčí tisíce článků a heroické nasazení desítek našich přispěvatelů.

Co pro vás jeho návštěva znamená? V první řadě se vám nestane, že by vám unikla jakákoliv akce, setkání, autogramiáda vašich oblíbených autorů nebo vyhlášení literární soutěže. Dále budete informováni o horkých filmových a literárních novinkách. Svůj obrázek o koupi knihy nezískáte pouze z pravidelných recenzí, ale také z dostupných ukázek na to nejlepší, co současná knižní scéna nabízí. Filmové recenze pak skvěle doplňují informace ze zákulisí, žebříčky návštěvnosti a přehledy chystaných filmů. Samozřejmostí jsou úvahy, reportáže z proběhlých akcí, životopisy klasiků či úspěšných nováčků, stejně jako nezbytný kalendář akcí.

Sci-fi rubrika Neviditelného psa, jinak známá jako Sarden, se v roce 2007 chystá rozšiřovat vaše povědomí o fantastice současné i minulé, knižní a filmové, informovat vás o chystaných akcích nebo atmosféře, jaká panovala na proběhnuvších conech a setkáních nejrůznějšího rázu. Chcete mít neustále čerstvé informace o knižní produkci, poradit, kterou knihu si koupit, díky recenzím a ukázkám knih? Máte dojem, že fantastické žánry a fandom jsou vaší pravou cestou životem? Pak právě pro vás naše stránky jsou. Nově nabízíme časté ankety, e-zin zdarma ke stažení, více filmových novinek a informací o tom, co nás čeká.

Vzhledem k narůstajícím nárokům čtenářů a rozšiřování stoupenců, kdysi okrajových žánrů, hledáme právě tebe, milý čtenáři. Myslíš si, že dovedeš psát obstojně česky/slovensky. Čteš, chodíš do kina, navštěvuješ žánrově zaměřené akce? Nenech si své dojmy pro sebe a rozděl se o ně nejenom se svými známými. Staň se naším přispěvatelem, získej nové přátele, zkušenosti a znalosti.

Čekáme právě na tvůj příspěvek a názor na e-mailu sarden@pagiserver.cz.

Chcete-li zůstávat v obraze nebo se aktivně zapojit, pak stačí navštívit naše stránky neviditelnypes.zpravy.cz/p_scifi.asp (případně přes odkaz v rubrikách Neviditelného psa).

Zakladatel MFantasy magazínu

About The Author

Zakladatel MFantasy magazínu

Leave a Reply