Cíl fóra Mechwarrior 3125

Fórum Mechwarrior 3125 si klade za cíl shromažďovat veškeré faktografického světa z fiktivního sci-fi světa Mechwarrior 3125.

Námět světa Mechwarrior 3125 se zrodil v mé hlavě asi před 4 lety. Od té doby je neustále přepracováván a nikam to nevede, protože já sám nejsem schopen sám obsáhnout vše, co by zcela nově stvořený svět měl a musel obsahovat. Proto jsem se rozhodl pro jeho další tvorbu takto - prostřednictvím fóra, které bude otevřeno všem, kteří přijdou, přečtou si o co jde, a v případě zájmu se i sami zapojí do tvorby.

Pro alespoň částečný úvod do situace, doporučuji k přečtení tyto tři články popisující stručně více než tisíciletou historii světa Mechwarrior 3125 :

Historie světa Mechwarrior 3125 - 1. část
Historie světa Mechwarrior 3125 - 2. část
Historie světa Mechwarrior 3125 - 3. část

Mimo této základní dějové linky - historického vývoje - není v době, kdy fórum rozjíždím (leden 2007) známo nic, takže je de facto ring volný pro cokoliv, co kohokoliv napadne. Tím se otevírají nedozírné možnosti, protože fantazii se ve světě sci-fi opravdu meze nekladou.

Spolutvůrcem světa Mechwarrior 3125 se může stát naprosto kdokoliv, kdo bude mít zájem. Neplatí zde žádné omezení mimo toho, že každý člen fóra musí respektovat stanovená pravidla - především nesmí v zájmu kontinuity popírat už napsaná fakta. Jinak má ale ruku volnou. Všechny faktografické příspěvky splňující pravidla vložené do Křišťálové knihovny budou vítány. A nemusí jít zdaleka jen o texty - budeme rádi i za obrázky a jiné materiály (zde je ovšem třeba dát pozor na autorská práva - takže nejlépe je přispívat vlastní tvorbou a nebo raději vůbec ne, když si nejste jisti).

Reálie světa, které díky tomuto fóru vzniknou, dávám volně k dispozici jako podklad pro tvorbu vlastní sci-fi povídek. Kladu si jedinou podmínku - nepřebírat texty v čisté podobě jak jsou na fóru, ale přepracovat je "vlastními slovy".

Rádi zde uvítáme všechny, kteří na fórum zavítají. Ať už přispívat, čerpat inspiraci pro vlastní tvorbu, či jen přijít pokecat do Baru.

Těší se na vás Náčelník štábu Chris Amber, zaměstnanci fóra a v neposlední řadě všichni jeho členové. 🙂

Zakladatel MFantasy magazínu

About The Author

Zakladatel MFantasy magazínu

Leave a Reply