200608162147_nahled4MF original:

Původní design MFantasy, který se vyvíjal zhruba rok, než dospěl do této finální podoby, kterou nyní vidíte. Věřím, že se najde dost lidí, kteří i nadále budou používat tuto verzi. A jistě se najdou takoví, kteří jej za jiný nikdy nevymění. Original je prostě original …
Jeho výhodou je především to, že je do značné míry neutrální. To dost lidí ocení. A až budete níže číst o náročnosti ostatních designů, zvláště pak při tvorbě loga, nemyslete si, že toto logo je snad o něco horší. Rozhodně ne.

200608152130_nahled1
Eery witch:

Tento design mi zabral rozhodně nejvíc času. Myslím, že je to na něm také znát. I přes prvotní obtíže s tím, že v různých prohlížečích vypadal různě, se nakonec podařilo usměrnit jej. Především logo mi skutečně dalo zabrat. Překvapivě doladit barvy už pak nebyl moc problém.
Počítám s tím, že oblíbence si najde především mezi lidmi, kteří mají raději tmavější barvy a trochu tajemna.

200608152130_nahled2
Winter land

Cílem tohoto designu bylo, aby všem, kteří si ho v momentálně chladivém počasí  zapnou, byla ještě větší zima. Tak co, třesete se zimou? 🙂
Zabíračka byla zase logo, pro které jsem zvolil všem známý obrázek, uměle dotvořil zbytek hor směrem doleva, aby logo mělo dostatečnou šířku. Pak jsem přidal další obrázek, který má společný sníh, a tak pomocí pár úprav jsem jej do loga "vpasoval".

200608152131_nahled3

Irish dream:

Krásně zelený design, který si podle mých očekávání, najde velký počet příznivců, ale taktéž odpůrců. Co k němu říct? Vybral jsem zajímavý obrázek (alespoň si to namlouvám), který je v tmavší zelené. Logo sice byla dost náročná práce, ale vybrat správné barvy do pozadí článků a dalšího obsahu webu … to byl úkol téměř nad mé síly. Nakonec je to vcelku čitelné, což byl hlavní cíl.


Své první i následující dojmy, zvláště pak slušné naznačení případných nedostatků, velmi ocením v komentářích.

Nachystejte uzenáče, na večeři jsem zpátky!

Epic