Důležité informace – čtěte, než začnete stahovat:

1) E-magazín vydáváme ve formátu PDF, a tak potřebujete pro zobrazení tohoto souboru program jako je například Adobe Reader – pokud jej nemáte, stáhnete jej na uvedené adrese !
2) Pokud máte zájem jakýmkoli způsobem přispět na MFantasy, pak nám pište na emailovou adresu info@mfantasy.cz
3) E-magazín prohlížejte v rozlišení na 75%! Při vyšším rozlišení se snižuje kvalita obrázků!

DOWNLOAD:
Download... MFantasy e-magazín č.4
MF-c3.zip

OBSAH:

 
 

EDITORIAL:

Milí čtenáři,

          Ač by se  mohlo zdát, že první prázdninový měsíc strávili všichni bez výjimky u vody nebo na dovolené, není tomu tak. Nyní už nám končí i druhý měsíc prázdnin, který nás lákal hněd několikrát do kina. Ze všech stran se na nás valí pirát s vtipnými hláškami a také drahý Superman (kdopak si ještě vzpomíná na kreslený seriál, který spojil postavu Supermana s nezapomenutelnou hláškou „Hop hop, a letím!“ – která byla také asi jediné, co si z něj lidi pamatují 🙂 ).
          Do redakce nám ale také dorazily posily,  a tak to jistě poznáte i v tomto čísle e-magazínu. Snad vás potěší, že v tomto prázdninovém speciálu jsou obsaženy také povídky z literární soutěže, konkrétně prvních pět povídek. Porušili jsme tak zažitých 80 stran. To ale snad nikomu vadit nebude. To, že je nyní stále o čem psát, je patrné i z toho, že jsme o číslo dopředu. Ano, další číslo už je také hotové a můžeme se dát směle do dalšího. Jinak by to totiž asi ani nešlo.

          I na webu MFantasy se toho hodně událo. Většina sekcí webu se dočkala aktualizace, fronta s vydáním článku je dosti zaplněná. Konečně se mi také podařilo dát do běhu měnič vzhledů webu, který ocení především ti, kterým se už nezamlouval současný, neutrální design. Krom těchto změn brzy dojde i k otevření nových rubrik. Na své si přijdou pravidelní návštěvníci českých hradů a zámků. Ti, kteří nemají ve zvyku navštěvovat tato místa, možná brzy změní názor.
          Jsem také rád, že vzrostl zájem o tzv. MF Ring, tedy další projekty MFantasy. Dnes bude o těch nových, ale také již starších, zmínka v rubrice MFantasy.

          Kromě vzrůstu MF Ring vzrostla i návštěvnost. S ní však ruku v ruce přišli na web také spammeři. Upřímně řečeno, snad už ty všechny úpravy na chvíli budou fungovat. To jsou ty stinné stránky internetu. Kdo pravidelně navštěvuje FantasyPlanet.cz, jistě také postřehl, že i oni s tímto bojovali a bohužel je na pár hodin někdo kompletně „hackl“.

          Těm, kterým chyběla na závěr rubrika „Parodie“ budou mít jistě radost, že v dalším čísle se již opět objeví. Zařadili jsme ji pod rubriku „Zaujalo nás“. Jen už předem varuji, že příznivci Harryho by tuto část měli v příštím čísle raději přeskočit.
          Konec konců už jen neustále řešení, kdo v závěrečném dílu Harryho Pottera zemře, je víc jak unavující.
          Nezapomeňte přijít brzy na web MFantasy, objeví se tam to, co má dokázat schopnost kooperace celé redakce, totiž společná povídka.
Přejí vám všem příjemně prožitý zbytek prázdnin, ať už ho strávíte u vody, na dovolené, s tužkou a papírem v ruce nebo jinak. A nezapomeňte, že léto je dobrý čas pro získání inspirace k psaní.
Ave MF,

Epic Arborius
Šéfredaktor

Zakladatel MFantasy magazínu

About The Author

Zakladatel MFantasy magazínu

4 komentáře

Leave a Reply