„Zdravím všechny lidi, kteří se motají kolem MFantasy a posílám pár vřelých slov o svém příteli

Milan Březina je obyčejná kancelářská krysa, která se flákala dlouhé roky na studiích, aby nemusela hnout ani prstem, povalujíc se po kolejích a trávíc svůj mrzký život v zakouřených podnicích pochybné pověsti. Když nakonec nebylo jiné možnosti, utrpěl tento muž vysokoškolské vzdělání a začal jakože pracovat. Díky svému jedinému talentu dokáže dokonale předstírat horlivou pracovní činnost 8 až 10 hodin denně. K překvapení všech, kteří ho znají, se mu před časem podařilo obloudit svým zjevem a nevybraným chováním jistou dívku, kterou si za tajemných okolností dokonce vzal a velmi neuváženým činem spolu zpoldili syna, který jednou jistě bude kráčet v otcových šlépjejích tedy přímo do pekel horoucích.

K vzhledu této pochybné existence nebudu psát mnoho. Nejblíže (i když ne moc blízko) má asi k člověku. Charakteristické je pro něj především to, že špatně vidí, obvykle předstírá že neslyší a i když mluví často a hodně, tak ve chvíli kdy promluví, to hned všechny začne mrzet. Snad i proto tento exemplář nejraději píše.

NEGATIVA: Mě osobně na něm vadí že skáče lidem do řeči, nevěří v boha, krká u jídla a nebo prdí, když zrovna nejí. Srká z hrnečku a vydává při tom zvuky o síle kolem 87 decibelů. Když mu něco chcete, kouká se z okna a brouká si melodii mnou nenávidělé písně „Kdepak ty ptáčku hnízdo máš“. Trpí po celý rok rýmou, kterou úspěšně roznáší doma i po pracovišti a pravidelně s ní nakazí a skolí většinu kolegů. Je nedochvilný, lakomý, necitlivý a čas od času tupý v úsudku. Příhodné je pro něj přirovnání, že si nevidí ani na špičku nosu. A to je jen špička ledovce…

POZITIVA: Je při tom všem natolik soudný, že nechal právě mě, citlivého a objektivní kritiky schopného člověka, abych za něj napsal tento namíru skvostný a pravdivý pohled do jeho osobnosti.

S radou: Raději se mu vyhněte! se s Vámi loučí,

Sir Sedrik“

About The Author

2 komentáře

Leave a Reply