Land of Ravens 1

Nová pražská akce, konající se na stále oblíbenějším místě Krčského/ Kunratického Lesa, po starém známém Avalonu a nové zeměploše už je to třetí akce která úspěšně dává zabrat tomuto lesu(=.

Takže o čem tedy byl první díl? No o čem jiném než o neustávajících bitvách v zemi havranů. Ale začněme pěkně od začátku.

Den před akcí, už to vypadalo že se akce bude muset rušit( a to kvůli problémům hl. organizátora ,o kterých radši pomlčím). Pár hodin na to, už ale na stránkách bylo psáno že akce se nakonec koná. Zbytek orgů se rozhodl že akci uspořádá, takže se bitva zachránila.

V den konání byl nařízen sraz v 9:30 na metru Chodov. Organizátor( Gorin) pro nás přišel o 30 minut později. Následoval asi dvaceti minutový pochod na místo. Přišli jsme k celkem prostornému altánku který byl vyhrazen pro orgy a CP( teda aspoň myslím). Orgové tak trochu nestíhali takže pár lidí pomáhalo s předbitevní organizací. Na mě samozřejmě zbylo to nejhorší schvalovat zbraně. Po asi další půl hodině bitva začala.

Trollí trápení. Nejdřív jsme jako trollové bez glejtu hledali asi hodinu svoje doupě, následně jsme to vzdali a nastěhovali jsme se k banditům( Marodéři). Už si ani nevzpomínám jak dopadl náš první quest, ale vím že byl ten jediný který jsme dělali, v chaosu který vyvolalo množství odlišných cp, jsme se jednoduše nechali najmout armádou a bojovali jsme.

Rigos Mortis Aneb 15 minut se nehýbej a neútoč! Pravděpodobně si mě oblíbil nemrtvý mág, který ze mě jednou udělal zombii, kterou posílal na úkoly hodné japonského letectva za druhé světové války,z kterých sem vyvázl z lehkými otlučeninami. Když se konečně podařilo zemřít vrátil jsem a následovala 15 minutová reinkarnace. Celá skupina trollů se opět vydala do boje, jak mě, ale nemile překvapilo když najednou znova slyším rigos mortis 15 minut se nehýbej. Když sem potkal svého oblíbeného mága potřetí tak už sem myslel že zapomenu na roleplaying a využiju některých výrazů na které je čeština vážně bohatá(******).

Čistá bitva- Po asi polovině hracího času se trollové roztrousili do všech armád, jednou jsme dokonce bojovali proti sobě. Bitvy byly rychlé, možná i kvůli bojovým pravidlům asf. A tak bylo pořád co dělat. Musím uznat že sem se na bitvě vážně nenudil( teda lepší označení pro tuto akci by bylo bitka). Pro normální hráče, byla díky rozmanitým cp, bitva určitě taky záživná. Někdy ale na úkor CP( např. Hydra- 4 lidi, svázaní provázkem na ploše asi 1 m čtvereční). Ale musím říst že akce mě bavila, a přesně takovou sem jí od Gorina ve spojení s Havranem čekal. Lidi tady nedělali problémy( až na Rigos Mortis) a myslím si že tato akce stojí zato, jak pro zkušeného LARPistu tak pro začínajícího bojovníka.

Pro ty které akce zaujala, tady mám odkaz na stránky na kterých se dozvíte víc- http://lor.wz.cz/