1. Jak často bude vycházet e-magazín?

Na začátku každého měsíce by mělo vyjít nové číslo. Jak ale víme, některé měsíce jsou „úrodnější“, některé poněkud „chudší“ na povídky a články vůbec. V takovýchto případech se sáhne do minulosti a vybere pár starších článků.

Po literární soutěži však určitě bude co zařadit do e-magazínu, někteří z nich se stanou redaktory, a tak doufáme, že přibude kromě povídek také recenzí. Ostatně, nějací ti recenzisté se už nám přihlásili.

 

 

 

  1. Jak se bude měnit struktura (rubriky) e-magazínů?

Velké změny zatím nechystáme, snad jen novou rubriku s ukázkami amatérské tvorby, a tak obecně řečeno “všeho více” … kdo je bystrý, změn si určitě všimne.

 

 

 

  1. Proč má soubor, který si stahuji, příponu .exe ?

Vzhledem k tomu, že nám šlo rovněž o vzhled e-magazínů, použili jsme pro tvorbu program simulující virtuální knihu. E-magazínem tedy listujete jako v pravé knize, avšak funguje to plně jako aplikace. Proto přípona EXE. Rozhodně se nemusíte bát virů, nějakých reklam apod., nic takového od nás nehrozí.

 

 

 

To je vše. Doufáme, že stejně jak vyplynulo z ankety, jsme vás tímto e-magazínem potěšili. Další číslo, listopadové, bude určitě obsáhlejší a obohaceno o pár novinek.

 

 

 

Nai súlë súyuva lannilyannar,

 

 

 

Redakce MFantasy