Hned na úvod bych řekl, že když jsem hledal jiné weby s fantasy galeriemi, byl jsem příjemně překvapen. Nejsme nijak pozadu, ba naopak, spíše bych řekl, že naše galerie jsou velice kvalitní, co se českého internetu týče (zatímco v zahraničních dominuje především elfwood.com). Ačkoli fantasy galerie na MFantasy na první pohled zanikají, snad i zanikají, jsou zde, a chtěli bychom, aby byly rovnocennou součástí webu. V popředí jsou samozřejmě povídky, a až po nich další věcí, od recenzí po odkazy …

Proto se budeme snažit fantasy galerie, tady na MFantasy, co nejvíce zvýraznit a stále obsah galerií zvětšovat bez toho, aby ubývalo na kvalitě.

Pro galerie můžete také používat adresu http://galerie.mfantasy.org

 

Pojďme ale rovnou k tomu, co vám, návštěvníkovi, můžeme nabídnout:

 1. Rádi bychom rozvíjeli amatérskou tvorbu, tedy jsou vítání všichni amatérští kreslíři. Stačí, aby jste nám napsali email na adresu redakce@mfantasy.org, popř.: jiný z kontaktních emailů, a poslali nám nějakou ukázku. My už bychom se pak domluvili.

FairyJaké to má pro zájemce výhody? MFantasy mám celkem slušnou návštěvnost, doufáme, že půjde jen výše, a tak kromě „proslavení“ vašich obrázků je zde také hodnocení obrázků (pravda, o objektivitě nemůže být řeč, ale orientačně by to šlo) a především lze k obrázkům přidávat komentáře.

 1. Pokud znáte nějakého známého malíře nebo malířku, kteří na MFantasy ještě nejsou, tak nás na to prosím upozorněte.
 2. Pokud máte různé fantasy obrázky z internetu, které nejsou přímo od nějakého autora, ale jsou z nějakého většího obrázkového serveru, tak nám pošlete odkaz. Budeme vám moc vděčni. Popř.: pokud je máte na svém disku, tak nám napište a my vám pošleme návod, jak vytvořit galerii a jak přidat obrázky.

 

Na závěr bych chtěl ještě jednou zdůraznit, proč především vznikl tento článek. Chceme, aby byly vidět také naše galerie. Pokud tedy budete na své weby dávat odkazy na nás, uvádějte také zmínku o našich galeriích, budeme vám moc vděční.
Pokud to bude možné, především co se financí týká, tak budou zakoupeny 2 nové domény. Pro celé MFantasy bude rovněž fungovat fantasypovidky.cz a pro galerie zvlášť bude fantasy-galerie.cz

Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl sponzorovat, budeme jen rádi. Na financování webu, cen do soutěží a také reklamních předmětů jsme na to sami, jen redakce, a povětšinou jsme studenti, takže to není jednoduché.

Do budoucna se chystají nové reklamní bannery, ve kterých jsou tyto galerie zmíněny, a také samozřejmě chystáme menší reklamní kampaň za celé MFantasy i naše fantasy galerie.

Pokud se nám podaří prorazit s našemi galeriemi, tak se pustíme také do zlepšování sekcí download a další, které jsou trochu opomíjeny, především Fantasy aktuálně. O tom, jaké lidi bychom potřebovali do naše redakce je rovněž zmínka v novince, tak si ji pročtěte, a pokud by jste měli zájem, tak se nám ozvěte.

Děkujeme za pozornost při čtení tohoto článku,

 

Epic Arborius & celá redakce MFantasy

Zakladatel MFantasy magazínu

About The Author

Zakladatel MFantasy magazínu

3 komentáře

 1. Epic

  komentáře jde přidávat dole stačí kliknout na otevřít ovládací panel… 😀
  Jinak doufám že brzy budou smajlíci i v komentářích a chystám nové fórum, ne phpBB ani jiná "proslulá".
  Uspořádávat se to bude taky, a to hned po přidání další galerie, což bude o víkendu.
  No a poslední věc: co říkáte na tu změnu v designu (ne moc velkou ale přeci…) ?

 2. aplegatt

  počkat u těch obrázků není možnost psát komentáře ne? :o)) ale jinak fakt super teď sem lehce listoval galerií a je toho tam fakt hodně.. možná by to chtělo nějak přehlednejš uspořádat.. podle kategorií, autora, podle času vydání ( ale poslední aby byla první a ne poslední, pak se v tom blbě vyznává 🙂

Leave a Reply