Bojiště je tiché
poprvé za šest dní
hrdiní reci padlí
tedˇ navždy svůj sen sní

Krev vsakuje se v zem
a vrána tiše kráká
červánky nebe halí
a pomalu se smráká

Badb létá nad bojištěm
a Odin bere danˇ
valkýry dávno odlétly
ty Moriggan se klanˇ

Při boji vražedném
se vytvořila hráz
ta hráz stavěná z kostí
navždy rozdělí nás.

About The Author

37 komentářů

 1. dvis :)

  Kde jsi to slyšel, že bránit se je základní právo?? Ke všemu mám trochu jinou představuo "obraně"…a jak ses bránil?-snažil jsi se nás urazit nebo snad zastrašit… Jsi se asi dokonale vžil s příslovím "nejlepší obrana je útok". Jinak souhlasim se sličnou paní nademnou, že útok nezačal ze čtenářovi strany a také s tím že pokud by jsi psal alespoň z poloviny tak jako jseš arogantní, bylo by to mnohokrát lepší než to co jsi zde ukázal doposud. Jinak se těšim až napíšeš něco přístě, pokud Epic neusoudí, že to jen ničí úroveň stránek, třeba byto mohlo být o tom, jak žil jednou jeden dokonalý člověk a jmenoval se Alatar, nemyslíš?

 2. Epic

  Uzavírám tuhle debatu.
  Alatare, přestaň rypat do všech, co se pokouší zkritizovat.Pokud nejde o nadávky, jako u Finvelie, nemusíš se donich hned opírat a přirovnávat ke CrCriticovi. Takže klidek.
  A pro ty co kritizuji, kritizujte tak, aby se z kritiky nestala bitva, pokud to půjde nějak tak vyjádřit.

 3. dvs:)

  hmm… ted jsi mě dostal … štěně…. tak to abych utekl od počítače schoval se pod postel a klepal se strachy….hh.. Jen se podívej kolik lidí ty tvoje stvoření označila za dobré…1? A to ke všemu někdo kdo podporuje téměř vše. A kolik proti? .. Opravdu jsi (jak Ëandor trefně vystihla) arogantní. K čemu by tady pak byly komentáře? K tomu aby podporovaly písatelovo ego? 🙂 To fakt ne… A navíc se snažit takhle urazit, to je vážně stupidní. Místo toho abys z toho něco vyvodil a snažil se to příště napsat trochu líp… Co myslíš vezme zkušený spisovatel všechny kritiky útokem?

 4. Ëandor

  Hele dvs neměl jen plácání. Když nepřijmeš cizí názor, který byl opodstatněný(autor napsal proč to tak vidí…) je to vrchol arogance, a neměl by sem psát, pokud nedokážeš pojmout kritiku. Navíc to nepsal jen dvs, ale i tucna a já se připojuju. Ta rytmika u tebe pokulhává. Obsah tu a tam taky.
  Ale vždycky jde odbít cizí kritiku tím, že napíšeš zase svou reakci a vleče se to do nekonečna. Jen jestli to stojí za to.

 5. Anonym

  nemyslim že jí nějak vadí, že jsem opomenul připsat "n", nemůžu si pamatovat všechny jména do detailu..
  To že jsou příšerný jsem nenapsal. Ale jen si vezmi: jak se ti to četlo… ještě že jsou tak krátký ale kdyby to mělo délku větší, pochybuju že by to všichni dočetli do konce. Jak jsem říkal, tadle ještě v celku ujde- hlavně první verš, ale zbytek moc ne. Nechci ho nějak urazit, avšak tak nemužu ríct že se mi to líbí když ne ..ne?:)Ale třeba to pujde stále nahoru… A tobě se asi líbí taky snad všechno podle komentářů 😉

 6. dvs

  haha tak by jsi mohl říci, že ty písničky jsou ošklivý schválně 😀
  četl jsem 3 tvoje "básničky", a všechny až na tu poslední se nelíbily. Ta poslední je celkem dobrá, ale poslední sloka jí řadímezi průměr. 🙂 a říkej si jak chceš že to je abych nad tim přemejšlel. Vem si příklad od Hawrany, ty její básničky se čtou pěkně a i pointa je lepší.

 7. Alatar

  Překvapuješ mě Tucno. Neustále mě tepeš za moji nerytmičnost a najednou tohle :-0 Neprotiřečíš si trochu? Ta čtvrtá sloka je nesymetrická vůči těm třem aby praštila do očí a donutila člověka přemýšlet. Dost možná se to dalo udělat i jemnějc ale proboha Proč???

 8. tucna

  Ted jsi me prekvapil a to dvakrat 🙂
  1. Chtel jsem vydzdvihnout KONECNE tvuj smysl pro krasnou rytmickou basen. Pak jsem ale dosel k posledni sloce, no a asi tusis…
  2. Vis ty vubec co je to rytmus?? Skutecne jsi mi vyrazil dech s komentarem ze basen je nesymetricka schvalne. Alatare ta basen skutecne JE symetricka a rytmicka, az na posledni sloku, jak ma byt.

 9. Epic

  Prosim tě, vyber u přidávání článků, když vkládaš článek, TYP ČLÁNKU – DLOUHÝ!!! Už mě nebaví stále to opravovat.Když vybereš krátký, tak to udělá to, co to udělá, z hlavní stránky nejde dát "Celý článek"…potom máš malou čtenost -)))
  Takže naposledy ti to opravuji já, OK?
  Díky za pochopení,
  Epic

Leave a Reply