Právě vyšla Maxova recenze hry, a proto je ten správný čas zasoutěžit si o ni! Doufáme, že Zaklínače 2 ještě nemáte, protože teď může být váš díky jediné soutěžní odpovědi! A jestli ho už máte, zkuste ho třeba vysoutěžit pro někoho ze svých přátel.

Odměněni budou celkem čtyři z vás. Ve hře je 1x PC hra a 3x komiks Zaklínač, který jste mohli získat s předobjednávkou na Xzone.cz! Scénář ke komiksu napsal Michal Galek a nakreslil ho Arkadiusz Klimek. Je ve formátu A4, má 24 stránek a je vytištěn na kvalitním křídovém papíře. Pojďte to zkusit…

Soutěžní otázka zní: Kolik úrovní obtížnosti nabízí Zaklínač 2?

Jako vždy malá nápověda… zkuste se porozhlédnout po odpovědi třeba v Maxově recenzi. Až správnou odpověď zjistíte, pošlete ji na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo „Zaklínač“. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme cenu poslat v případě, že vyhrajete. Odpovědi posílejte do pátku 24.6.2011, vítěz bude vylosován následující den.

 

Ceny do soutěže věnoval obchod www.xzone.cz, děkujeme!

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply